O mnie, moich robótkach i takie tam...
Dodatki na bloga
Blog > Komentarze do wpisu
Haft i szydełko.

Wracam po dość długiej przerwie. Dużo się w tym czasie działo. Po pierwsze robiłam prezent dla mojej koleżanki. Zainspirowały mnie oczywiście Wasze prace. Przygotowałam notes z haftem na okładce. Niestety zdjęcia nie zrobiłam, za co jestem zła na siebie   :( . 

Kolejną rzeczą którą kończyłam to haft, który będzie zdobił pokrowiec na maszynę do szycia. Stary pokrowiec był z ceraty i poprostu się porwał, maszyna stoi na podłodze i bardzo się kurzy. Postanowiłam, że uszyję jej nowe ubranko. A że stoi ona w salonie to chciałam żeby nie straszyła swoim wyglądem. Tak wygląda hafcik, teraz zostało uszycie samego pokrowca.

Zainspirowana pracami Aurelii z blogu  www.myszkaszara.blox.pl zachorowałam na szydełkowy sweterek. Zakupiłam włóczkę, odpowiednie szydeło i rozpoczęłam pracę. I jestem już prawie w połowie. Tył już skończony, mam już też połowę przodu. Włóczka jest gruba więc robi się bardzo szybko. Napewno nie jest tak idealnie jak u mistrzyni, ale jaka satyswakcja :) 

Jeśli tylko starczy mi cierpliwości to kolejna będzie tuniczka, którą już sobie upatrzyłam :) 

wtorek, 17 maja 2011, rozanskg

Polecane wpisy

  • Przenosiny...

    Bardzo długo mnie tu nie było. Miałam pewne problemy z wchodzeniem na tego bloga i dlatego postanowiłam się przenieść. Ten blog oczywiście zostaje, jest moim pi

  • Biżuteria

    Ostatnio mało mam czsu na pisanie, pewno tak jak Wy wszystkie. Piękna pogoda, większość czasu spędzam na działce. Staramy się jak najwięcej zrobić. Mamy ją dopi

  • Candy u Cinki.

    Zapisałam się dziś: www.hafcikicinka26.blox.pl

Komentarze
aureliamyszkaszara
2011/05/17 09:57:10
haft przepiękny... jestem ciekawa tego pokrowca... marzy mi się coś takiego :)
cieszę się ogromnie, że moje prace Cię zainspirowały :)
czekam na całość :)
-
2011/05/17 16:09:47
Kawał pięknego haftu do tego pokrowca wykonałaś! A co do Myszki i inspiracji jej pracami, to już dawno marzy mi się jakiś sweterek lub bluzeczka, a po przyjeździe z wakacji tym bardziej, bo przekonałam się jak bardo można cenić różnorakie rękodzieło i jak bardzo drogo cenią się wytwórcy! Pozdrawiam!
-
myszszeczkunia
2011/05/18 18:44:08
Zapraszam do wspólnej zabawy w wyszywanie wesołych myszek:)
-
aneladgam
2011/05/18 20:27:23
Olbrzymi ten haft! Pięknie ci wyszedł :)